Piotr Bień

Partner, Senior Consultant.

Przez przeszło 18 lat Piotr Bień zajmował kierownicze stanowiska międzynarodowych firmach takich jak Automobiles Peugeot (Francja), General Motors (USA) czy FranklinCovey (USA) realizując zadania związane z budowa ̨ i rozwojem sieci franczyzowych.

Od 2004 roku Piotr był związany z jedna ̨ z największych światowych organizacji szkoleniowych FranklinCovey. Uczestniczył w budowaniu od zera jej wschodnioeuropejskiej części (FranklinCovey CEE), początkowo jako szef rozwoju sieci, następnie dyrektor zarządzający, ostatecznie prezes zarządu i partner. W tym czasie firma obserwowała dynamiczny wzrost budując swoje operacje w 11 krajach Europy Wschodniej i Centralnej.

W 2012 roku Piotr przeniósł się̨ do Szwajcarii, gdzie wraz z dwoma wspólnikami, założył własną firmę konsultingową zajmującą się doradztwem w zakresie zarządzania, sprzedaży i rozwoju biznesu – w tym pozyskania kapitała ze źródeł publicznych jak i prywatnych.

Od 2013 roku jako Senior Consultant, roku Piotr współpracuje ze szwajcarską firmą konsultingową Infoteam-Consulting AG specjalizującą się w optymalizacji procesów sprzedażowych B2B, której klientami są głównie największe globalne korporacje. Jako ekspert w dziedzinie zrządzania oraz sprzedaży, Piotr prowadzi szkolenia oraz warsztaty, których głównymi odbiorcami są międzynarodowe korporacje oraz duże i średnie przedsiębiorstwa krajowe.

Piotr posiada dyplom magistra inżyniera Politechniki Warszawskiej oraz liczne certyfikaty międzynarodowych firm szkoleniowych.

Pasjonuje się narciarstwem, kolarstwem górskim oraz strzelectwem sportowym. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej książki.

Top