Urszula Ptak-Małysiak

Senior Consultant,
Odpowiedzialna za sektor IT i rynek zamówień publicznych

Urszula to przede wszystkim praktyk sprzedaży. W tej dziedzinie zdobyła przeszło 25 letnie doświadczenie pracując na stanowiskach operacyjnych oraz menedżerskich, głównie w globalnych korporacjach z branży IT, takich jak Microsoft, Cisco Systems czy Citrix Systems. 

Ma unikalną wiedzę w zakresie współpracy z rynkiem sektora publicznego oraz finansowania projektów środkami pochodzącymi z funduszy Unii Europejskiej. 

Jest doświadczonym konsultantem. W czasie współpracy z globalną firmą szkoleniową FranklinCovey, poprowadziła przeszło 2500 godzin szkoleń i warsztatów dla ponad 3000 uczestników. 

Aktywnie działa w Klubie Kobiet Skutecznych, będącym platformą zrzeszającą kobiety zatrudnione w dużych firmach i korporacjach, gdzie prowadzi zajęcia i warsztaty w zakresie kompetencji miękkich oraz umiejętności pozwalających skuteczniej zarządzać własną karierą w powiązaniu z życiem prywatnym. 

Od 2019 roku obecna w zespole Infoteam Consulting Poland, gdzie specjalizuje się w rynku IT oraz przestrzeni zamówień publicznych. 

Urszula posiada dyplom magistra fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktorat Uniwersytetu Aix-Marseille oraz szereg certyfikatów uzyskanych od międzynarodowych firm szkoleniowych. 

Prywatnie pasjonują ją książki, podróże i doskonała kuchnia. 

Top